BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelaber 6983316
nr 698 3316
Kandelaber
nysilver, 1920-tal, höjd: 32
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 maj 2011
kl 19:19:33
17/5 19:48:51
100 kr
23/5 18:15:34
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.